Пн-Пт 09:30 — 17:30

Логотип_1СПідприємство 8 ЕІУБ_колір.png


Продукти "1С: Підприємство" - давно зарекомендували себе як надійний і ефективний інструмент українського бізнесу, використовуються підприємствами в різних галузях і сегментах економіки України протягом 20 років. Продукти на платформі "1С: Підприємство" працюють не тільки в Україні, а в 25 країнах світу, включаючи Німеччину, США, Польщу, В'єтнам, ПАР, країни ближнього зарубіжжя. Партнерами накопичений величезний досвід впровадження типових, спеціалізованих і галузевих рішень, реалізовано сотні тисяч успішних проектів. На сьогоднішній день близько 300 тисяч українських підприємств використовують рішення "1С: Підприємство" для автоматизації різноманітних завдань свого бізнесу. Компанії-члени САБ мають ряд власних розробок, реалізованих на платформі "1С: Підприємство".

Компанія «КРАФТ» пропонує послуги по автоматизації бізнесу в програмах 1С: Підприємство 8:

  • Продаж і супровід програмного забезпечення
  • впровадження програми
  • Навчання співробітників роботі в програмі
  • Налаштування користувача бази даних

Найпоширеніші конфігурації:
 1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом

 

1С:Підприємство. Зарплата та управління персоналом (2240, 8400)

Програмний продукт "Зарплата та управління персоналом" включає технологічну платформу "1С:Підприємство 8" і конфігурацію (прикладне рішення) "Зарплата та управління персоналом". Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

   

Детальніше >

  BAS Управління торгівлею

 

1С:Підприємство. Управління торговим підприємством (45000)

"Управління торговим підприємством" — універсальний програмний продукт для комплексної автоматизації підприємств, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності. Прикладне рішення дозволяє автоматизувати завдання оперативного, управлінського, бухгалтерського і податкового обліку, обліку кадрів і розрахунку заробітної плати, аналізу і планування торгових операцій, підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, що забезпечує ефективне управління сучасним торговим підприємством.

   

Детальніше >