buttom_consult.gif

Логотип_ІТС_колір.png


             ІТС - набір сервісів інформаційно-технологічного супроводу, для комплексної підтримки користувачів систем автоматизації. Користувачі систем автоматизації отримують актуальну методичну інформацію, оновлення програмних продуктів, сервіси для здачі регламентованої звітності, обміну податковими та іншими електронними документами та інше. Методисти ІТС регулярно готують рекомендації щодо вирішення актаульних облікових завдань з використанням програм автоматизації бізнесу. Завдяки цьому користувачі можуть швидше адаптуватися до нових вимог до обліку та звітності як з боку законодавства, так і з боку бізнесу.


Інформаційна система (ІС) ІТС (Інформаційно-Технологічного Супроводу) створена спеціально для користувачів облікових систем (BAS ERP, UA-Бюджет, 1С:Підприємство) — для керівників, кадровиків, економістів, бухгалтерів та IT-спеціалістів комерційних організацій.

В інформаційній системі ІТС представлені новини, коментарі та консультації фахівців з питань бухгалтерського, податкового та кадрового обліку, рекомендації щодо оподаткування господарських операцій, покрокові інструкції щодо їх відображення в програмі, інструкції зі складання бухгалтерської, податкової та іншої звітності та надсилання звітності до контролюючих органів в електронному вигляді за допомогою сервісу «ЗВІТ».

Інформаційна система широко застосовується в навчальному процесі вищих і середніх навчальних закладів, що здійснюють підготовку фахівців з технічних та економічних спеціальностей, що передбачає використання облікових систем.