buttom_consult.gif

Логотип_САБ_градації сірого.png

САБ - одна з наймасштабніших громадських ІТ-організацій в Україні, які об'єднують ІТ-компанії, які надають професійні та якісні послуги в сфері автоматизації.


     "Спілка Автоматізаторів Бізнесу" (САБ) - громадська організація, яка об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, зацікавлених у розвитку сучасних інформаційних технологій, їх популяризації та ефективного використання в різних галузях економіки.

Головна мета САБ - сприяння створенню нових інформаційних систем для автоматизації підприємств, забезпечення якісного супроводу і впровадження таких систем, розширення мережі професійних компаній по автоматизації бізнесу, навчальна і просвітницька робота.

САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг в сфері автоматизації.

Члени САБ - це близько 500 висококваліфікованих команд фахівців, які забезпечують якісне впровадження, супровід і підтримку сучасних систем автоматизації бізнесу.

На рахунку компаній-учасників САБ сотні тисяч успішний проектів, на сьогоднішній день вони надають послуги з супроводу та підтримки понад 300 тисяч українських організацій.

Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), в підвищенні компетенцій фахівців і користувачів через навчання і вивчення методичної підтримки.

Багато з компаній мають досвід впровадження ERP-систем на виробничих компаніях, є центрами з компетенцій в різних напрямках автоматизації.