buttom_consult.gif

liga360 syla rishen v2.jpg

LIGA360: КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ - Загальна економія БІЛЬШЕ 40%

   Дізнатися про всі КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ, оформити заявку на БЕЗКОШТОВНИЙ тестовий доступ 72години або підключення за спеціальними умовами можливо за посиланням:   

   

LIGA360 - Це екосистема хмарних продуктів ЛІГА:ЗАКОН, допоможе Вам завжди бути в курсі

   змін законодавства, оподаткування,
   репутаційного медійного кола,
   змін в діяльності клієнтів, партнерів, конкурентів, 
   а також дозволить об’єднати команду у єдиному комунікативному просторі для прийняття важливих рішень
    Комплексне рішення у вигляді єдиного інформаційно-комунікативного простору для всієї команди. Ви самостійно обираєте кількість необхідних рольових робочих місць у LIGA360 відповідно до структури вашої компанії.
   Наприклад: 1 виконавчий директор, 3 юристи, 2 бухгалтери, 1 PR-менеджер.

   У залежності від професійних завдань кожен спеціаліст вашої компанії може зробити персональні налаштування особистого профілю і обрати саме ті продукти LIGA:ZAKON, які допоможуть йому бути ефективнішим (ІПС, Вердиктум та Контрагент, тощо).
   Для цього передбачені різні типові рольові робочі місця для кожного робочого місця: L, M, S. 

        Найголовніше: усі члени вашої команди, незалежно від їх позиції і кількості передплачених продуктів, матимуть доступ до єдиної екосистеми LIGA360 для спільної роботи над управлінням ризиків і формуванням антикризових рішень.

    Навіть, якщо ви оберете тільки один комерційний продукт, всі співробітники вашої компанії зможуть отримати доступ до інформаційно-комунікативного простору LIGA360.   Структурно LIGA360 складається зі спільного для всіх користувачів одного підприємства простору, який має корисний для компанії інформаційний блок, низку функцій та персональних робочих місць для кожної ролі з відповідним набором продуктів (наприклад, керівника, юриста, бухгалтера, піарника або кадровика тощо).

   У LIGA360 увійшли: Інформаційно-правові системи (ІПС), Система аналізу судових рішень Verdictum, система перевірки та моніторингу контрагентів ContrAgent, сервіс моніторингу реєстраційних дій SMS Маяк, сервіс моніторингу Semantrum, сервіс звітності Report, а також професійні медіа-ресурси компанії.

   LIGA360 -  легко адаптується під потреби великого бізнесу та малих підприємців, а також держустанов та професійних об'єднань. Для кожного з цих сегментів передбачена окрема продуктова та цінова пропозиція, яка формується залежно від необхідного для роботи кожної ролі функціоналу.