Пн-Пт 09:30 — 17:30

Токени замість обручок

Токени замість обручок

13.04.2021

Молодята Ребека Роуз і Пітер Качергінський зі США на весіллі замість обручок обмінялися невзаємозамінними токенами (NFT), які тепер будуть прив'язані до їхніх блокчейн-акаунтів.

Про це розповіла наречена, пише The Verge.

«Більшість людей одружуються в місці релігійного культу, на пляжі або в горах. Пітер і я — не більшість людей. Ми одружилися за допомогою блокчейну», — написала Роуз.

Ребека Роуз зазначила, що їхні віртуальні обручки тепер існують на блокчейні, щоб усі бачили доказ їхнього зв’язку одне з одним.

Пітер і Ребека вибрали токени, оскільки їхні професії пов'язані з криптовалютою. Публічний обмін NFT пара здійснила відразу після традиційної єврейської церемонії.

Токени молодят називаються Tabaat, що в перекладі з івриту означає «кільце». Вони існують лише у двох примірниках. Ці NFT містять також весільні присяги та спеціально намальовану гіфку, що символізує одруження. І те й інше подружжя зможе подивитися в будь-який момент у спеціальному додатку.

«Блокчейн, на відміну від фізичних об'єктів, вічний. Розвиток цієї технології неможливо зупинити. Вона не піддається цензурі й не вимагає чийогось дозволу. Точно так само, як і любов. Що може бути романтичнішим?», — додала Роуз.

Ця історія насправді захоплює не технічними подробицями — більшість людей, мабуть, не вважають блокчейн романтичним. А тим, що двоє людей знайшли річ, якою обоє захоплювались, і застосували її у важливий момент своїх стосунків.

Джерело:  https://hromadske.ua/posts/tokeni-zamist-obruchok-amerikanska-para-znajshla-alternativu-golovnim-ves...Повернення до списку