Пн-Пт 09:30 — 17:30

Інформер : актуальні новини у сфері бухгалтерського обліку

Інформер : актуальні новини у сфері бухгалтерського обліку

14.05.2020 M.E.Doc прагне бути щоденним помічником бухгалтера у його професійній діяльності. На відслідковування змін у нормативно-правовому регулюванні витрачається забагато часу, який доцільніше було б витратити на більш термінові справи. Саме тому було розроблено довідково-правовий сервіс M.E.Doc.Інформер.


M.E.Doc.Інформер завжди під рукою в Вашій щоденній роботі, адже розташований він безпосередньо в програмі на панелі головного меню, де ви звично переходите у звітність, облік ПДВ, до роботи з первинними документами, або інший розділ.
 

Тут Ви маєте можливість щоденно ознайомлюватись зі змінами в законодавстві, актуальними новинами, добірками статей з бухгалтерського, кадрового обліку, тематичними статтями з прикладами складання звітності, а також з найбільш важливими роз’ясненнями державних органів.

Задля зручності, інформація сегментована за темами:

Відстежувати інформацію, цікаву саме Вам зможете за допомогою позначок: важливо, корисна інформація юридичним особам, бюджетним установам, ФОП, сформувавши в M.E.Doc.Інформер  індивідуальну вибірку.

Крім текстових новин у модулі можливо переглядати відеоролики з новинами та корисною інформацією з каналу M.E.Doc на YouTube. Для цього натисніть посилання Відеоблог у верхній частині вікна.

Розробники M.E.Doc у команді з найкращими аналітиками та практикуючими бухгалтерами  щодня працюють для того, щоб Ви своєчасно отримували потрібний матеріал з трактування законів та швидко знаходили потрібну Вам інформацію і приймали правильне рішення.

Будьте в курсі останніх новин разом з M.E.Doc.Інформер!


Возврат к списку