Пн-Пт 09:30 — 17:30

19.11.2021 1. Набрала чинності Методика нормативної грошової оцінки земельних ділянок
Набрала чинності урядова постанова № 1147 «Про затвердження Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок».
Методика встановлює засади проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а об'єктом нормативної грошової оцінки є земельні ділянки усіх категорій та форм власності в межах території територіальної громади (або її частини). Дані про нормативну грошову оцінку земельної ділянки оформлюються за заявою як витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.. Витяг із технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок повинен оформлятися і видаватися протягом трьох робочих днів з дати надходження відповідної заяви.
У разі подання заяви в електронній формі витяг або мотивована відмова у його наданні видається в електронній формі технічними засобами телекомунікацій з накладенням кваліфікованого електронного підпису, а за бажанням заявника можуть також надаватися в паперовій формі.
Нормативно-грошова оцінка визначатиметься так: площа земельної ділянки, що підлягає оцінці, множиться на чітко визначений норматив капіталізованого рентного доходу та п'ять коефіцієнтів, які залежать від розташування, призначення та якості земельного активу.

2. Оскаржуємо результати податкових перевірок

Не зважаючи на те, що більшість перевірок наразі під мораторієм, деякі все ж проводяться й, на жаль, не завжди з позитивним результатом для бізнесу.

Усім відомо, що на практиці подання заперечення до акта перевірки чи скарги на рішення податківців зовсім не гарантує успіх справи для платника податків. Утім така можливість існує, і нехтувати нею не варто. Тож зі статті сервісу ІНТЕРБУХ "Як оскаржити результати податкових перевірок" дізнавайтесь, які є способи оскарження результатів податкових перевірок, як максимально ефективно ними скористатись і не проґавити ключових строків
Повернення до списку