Пн-Пт 09:30 — 17:30

ЛІГА:ЗАКОН БУХГАЛТЕРУ

14.06.2021 1. Прийнято Закон про так званий податок на Google
Йдеться про законопроект № 4184 Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам, який було прийнято в цілому Верховною Радою 03.06.2021 р. Наразі складно коментувати, що ми отримали, оскільки відсутній текст прийнятого документа. Проте як тільки він з'явиться, ми його одразу ж прокоментуємо.
2. Ліквідація іноземних компаній: перші офіційні роз'яснення
Уже майже рік як власники іноземних компаній намагаються зрозуміти, чи є сенс у ліквідації таких компаній, які вигоди від ліквідації та, головне, які приховані проблеми може таїти відповідна процедура. Тож нарешті Мінфін спромігся видати Узагальнююча податкова консультація щодо оподаткування доходів фізичних осіб, одержаних від ліквідації (припинення) іноземної юридичної особи або іноземного утворення без статусу юридичної особи № 265.
Розлогіше на цю тему – в коментарі видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН
3. Імпорт-експорт сільгосппродукції
Останнім часом аграрії отримали знижену ставку ПДВ з 20 до 14% на імпорт та реалізацію певних видів продукції. Тож тема номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН присвячена розлогому аналізу таких ситуацій у наведених матеріалах

Повернення до списку