Пн-Пт 09:30 — 17:30

ЛІГА:ЗАКОН БУХГАЛТЕРУ НОВИНИ ТИЖНЯ

ЛІГА:ЗАКОН БУХГАЛТЕРУ НОВИНИ ТИЖНЯ

13.10.2021 1. Наближається час "Ч" розкриття кінцевих бенефіціарів
Кампанія з розкриття кінцевих бенефіціарів вийшла на фінішну пряму, тож саме час пересвідчитися в належному дотриманні суб'єктами господарювання законодавчих вимог щодо цього питання, адже до 10 жовтня не так багато залишається часу.
Зверніть увагу на новенькі матеріали з цього питання від видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

2. Зарплатна звітність в роз'ясненнях контролерів
Цьогоріч щокварталу бухгалтери бідкаються із поданням зарплатної звітності: ніби за 1 квартал було усе добре, а тут у другому виникла непередбачувана проблема. І оскільки ця форма фактично тестується на платниках податків, податківці не завжди знають відповіді на усі запитання. Тож і з'являються час від часу їхні роз'яснення, які ми систематизували в сервісі ІНТЕРБУХ

3. Розрахунок середньої зарплати очима Мінекономіки
Лист Мінекономіки від 10.09.2021 р. № 4711-06/45145-07 спричинив неабиякий резонанс у платників податків щодо розрахунку середньої зарплати, оскільки не надав однозначної відповіді на питання, як саме враховувати премії під час обчислення середнього заробітку.

Так, зокрема, Мінекономіки в коментованому листі не навело прикладу розрахунку середнього заробітку. Тому очевидно, що спори експертів і бухгалтерів щодо правильного варіанта розрахунку ще триватимуть. А до появи чітких і зрозумілих пояснень Мінекономіки, можливо, узагалі варто обмежитися виплатами премії лише за поточний місяць. І вже якщо такий місяць потрапить до розрахункового періоду, то суму премії буде зараховано до середнього заробітку.

Розлогіше про суть проблеми в коментарях видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та сервісу ІНТЕРБУХ

4. Авто в неприбуткових організацій
Взагалі облік у неприбуткових організаціях дещо відрізняється від інших суб'єктів господарювання. Тож нюанси автомобільної теми у такому аспекті розкриті в темі номера видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

Повернення до списку